Pracowity weekend

Przed nami pracowity weekend. Nasz zespół rozegra dwa mecze sparingowe.

W sobotę o godz. 15:00 na sztucznej murawie w Bytowie spotkamy się z Piaskami Wąglikowice. Będzie to nasz drugi mecz z tym przeciwnikiem. Poprzedni zakończył się naszą wygraną w stosunku 4:3. W przerwie zimowej zespół Piasków rozegrał już 5 meczów sparingowych: 1 wygrana (2:1 z GKS Sierakowice), 2 remisy (4:4 z Radunią Stężyca oraz 1:1 z Orłem Gołubie), 2 porażki (3:0 z KP Starogard Gdański i w takim samym stosunku ulegli Chojniczance II Chojnice).

W niedzielę o godz. 12:00 również w Bytowie zagramy z Radunią Stężyca. Jak do tej pory nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy z zespołem ze Stężycy. Piłkarze Tomasza Mielewczyka mają już w nogach 5 gier kontrolnych, a w niedzielę zagrają kolejne dwa mecze. Wyniki sparingów: 2 wygrane (2:1 z Pogonią Lębork i 4:1 z Bytovią II Bytów), 1 remis (4:4 z Piaskami Wąglikowice), 2 porażki (4:2 z Lechią "JS" Gdańsk i 5:4 ze Startem Miastko).