Cenna lekcja

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz kontrolny z drugim zespołem Bytovii. W drużynie z Bytowa zagrało kilku zawodników z pierwszego zespołu, m.in. W. Pięta, M. Kajca, M. Marczak, K. Niedzielski, J. Karwat oraz B. Chojnacki. Wsparci przez zawodników regularnie grających na szczeblu IV ligi dali nam bardzo dobrą lekcję futbolu. Niestety nie udało się nawiązać równej walki, ale trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski i dążyć do wyeliminowania tych błędów, które się dzisiaj przytafiły.

7 : 2

DRUTEX-BYTOVIA II: M. Szmidke – T. Galikowski, P. Toczek, D. Sobisz, J. Karwat, M. Kajca, W. Pięta, B. Chojnacki, K. Niedzielski, T. Piechowski, M. Marczak. Na zmiany wchodzili: B. Zimon, M. Stenka, M. Zblewski, A. Hinc, M. Benkowski, K. Król.

ZAWISZA: bramkarz testowany - W. Petryszyn, D. Jakuć, T. Kosiński, A. Zblewski - M. Nogieć, K. Petryszyn, W. Kwasigroch, K. Gański - Ł. Hinc, M. Petryszyn

Na zmiany wchodzili: M. Barniak, G. Treder, D. Petryszyn, K. Dziemianko, G. Stencel, P. Kędziora

BRAMKI: 1:0 W. Pięta (11), 1:1 Ł. Hinc (12 – rzut karny), 2:1 M. Kajca (21), 3:1 M. Kajca (30), 4:1 W. Pięta (38), 5:1 W. Pięta (50), 5:2 M. Barniak (54), 6:2 M. Marczak (63), 7:2 K. Niedzielski (75)